همکاران استراتژيک

 

شرکت واسط تجارت الکترونيک
همکاري با موسسات و بنگاه هاي هدفمند و پويا آروزي هميشگي من بوده است. متاسفانه در ايران اين ويژگي ها را فقط مي توان در بخش خصوصي و آن هم در برخي از شرکت ها و موسسات يافت. شرکت هايي که مدل کسب و کار خود را بر اساس جديدترين متد ها و مطالعات و تحقيقات بازارشناسي گزینش می کنند, هميشه در حال تحول و توسعه هستند و علاوه بر خود اطرافيانشان را نيز به حرکت و پويايي وامي دارند اندک هستند.
شايد وجود بستر هاي مناسب رشد و محيط اقتصادي و رقابتي سالم بتواند حرکت عظيمي را در روند فعاليت اينگونه شرکت ها پديد آورد اما نکته جالب اين است که در هر شرايطي استراتژي پويايي و هدفمندي سر لوحه اينگونه شرکت ها خواهد بود. واسط تجارت الکترونيک را از سال 82 مي شناسم و تجربيات و علاقه مندي هاي دوطرفه باعث شد تا سرانجام در سال 84 با اين شرکت براي همکاري استراتژيک وارد مذاکره شوم و قرارداد همکاري امضا کنم.
شرکت واسط تجارت الکترونيک آنگونه که از نامش پيداست با هدف پياده سازي و توسعه راه حل هاي بومي تجارت و کسب و کار اينترنتي راه اندازي شده است. سايت معروف آن www.vaseteh.com نام دارد که از کاربران قابل توجهي برخوردار است. مدير عامل حرفه اي اين مجموعه دکتر رامين عرفانيان هستند.
در آخر مايلم نويد به شروع به کار پروژه ها و فعاليت هاي جالب توجهي را از سوي اين شرکت در آينده نزديک بدهم. جديدترين پروژه مشترک من و واسط تجارت الکترونيک راه اندازي سايت تخصصي تبادل و توسعه دانش فناوري اطلاعات مي باشد.

ماهنامه عصر فناوري اطلاعات
يکي از بزرگترين معضل ها در کشور ما تکرار و تقليد و سطحي کاري است به همين خاطر ايده ها و افکار نو هميشه موفق و جلوه گر هستند. از سوي ديگر ضعف در انجام کار دست جمعي و ارائه خروجي قوي هميشه در ايران موضوع و معضل بزرگي به شمار مي رود. باور اين موضوع که در کار تيمي موفقيت فردي در گرو موفقيت گروهي است بسيار سخت و دشوار است.
ماهنامه عصر فناوري اطلاعات که از سال 83 فعاليت خود را آغاز کرده است از ابتداي کار با اهداف و استراتژي هاي مشخص و رو به آينده اي شکل گرفت و به عنوان اولين ژورنال علمي ايران طرح جامع کسب و کار خود را تهيه کرد و به واسطه مديريت روشنفکر خود خيلي سريع توانست افراد مختلف را جذب کند.
عصر فناوري اطلاعات با ايده ها و راهکارهاي جديدي در هدايت يک ماهنامه علمي توانسته الگوي موفق يک کار تيمي باشد. اين ويژگي هاي مثبت به خصوص علاقه شخصي من به قرار گرفتن در جمعي علمي باعث شد تا همکاري نزديکي با اين مجموعه داشته باشم و موفقيت آن را موفقيت خود بدانم. نشاني اينترنتي اين ماهنامه www.infotechera.com  است و مدير مسئول خوش رو و با محبت آن دوست عزيزم مهندس احمد عدالت مي باشد.

روزنامه فناوران اطلاعات
روزنامه فناوران اطلاعات تقریبا از اوایل تابستان 85 راه اندازی شد اما ایده اصلی آن که متعلق به دوست عزیزم ایمان بیک سردبیر این روزنامه است از چند سال پیش شکل گرفت. شاید چهار, پنج سال پیش کسی فکر نمی کرد که فناوری اطلاعات در ایران به حدی پیشرفت کند که نیاز به یک رسانه روزآمد داشته باشد. طبق عادت دیرین مبنی بر کار با تیم ها و گروه های پیشرو و علاقه به فعالیت در یک رسانه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات پیشنهاد همکاری با این روزنامه را به ایمان بیک ارائه دادم و او هم با لطف خود مرا پذیرفت. از همکاری با این روزنامه احساس خوبی دارم و برای آن آینده خوبی متصور هستم. نشانی اینترنتی روزنامه www.itmen.ir است.

 

 

 

 

 

 

 

                         
     
 

©2006 Copyright Farnood.com All Rights Reseved.